Як зробити чіп картку водія

Що таке чіп-карта?

Чіп-карта це пластикова карта, яка використовується у цифрових тахографах для фіксації режимів роботи та відпочинку водія.

Чип картка водія для цифрового тахографа

Робота по тахографу обов'язкова для водіїв, що займаються міжнародними комерційними перевезеннями. Відповідно до угоди щодо роботи екіпажів транспортних засобів, що виробляють міжнародні автомобільні перевезення (ЄУТР), до якої Україна приєдналася у вересні 2005 року №2819-IV.

Хто може оформити карту чіп?

Для отримання чіп картки в Україні: 1. Ви маєте бути громадянином України (мати постійне місце проживання на території України); 2. Мати національне посвідчення водія однієї із категорій: С, С1, D, D1; 3. У вас не може бути більше однієї картки водія.

Де реєструють картку?

Чіп карту видає Державне Підприємство ДержавтотрансНДІпроект, але не обов'язково особисто приїжджати до Києва, все можна зробити дистанційно. Є три варіанти:

  1. Забрати особисто у Києві в офісі компанії на проспекті Перемоги, 57 (метро Берестейська);

  2. Отримати Укрпоштою за адресою реєстрації;

  3. Забрати у будь-якому вказаному відділенні Укрпошти.

Які документи потрібні для отримання чіп карти?

  • Копія паспорта громадянина України сторінки 1, 2 та реєстрація. Або копія ID-карти з двох сторін та витяг ЄДРПОУ про місце проживання;

  • Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), який раніше назвався індивідуальний податковий номер (ІПН);

  • Посвідчення водія з двох сторін.

Процес оформлення

1. Заява та підготувати документи

Якщо ви підготували копії документів, потрібно зробити фотографію 3,5 Х 4,5 на світлому фоні. Заповнити заяву, аналогічно зразку, вклеїти фотографії. Поставить два підписи – у рамці під фото та на звороті у графі підпис замовника, не виходячи за вказані межі.

Заява на чип картку

Заява роздруковується одним аркушем з обох боків.

2. Відправити документи

Весь пакет документів із заявою надсилаєте до Києва за адресою ДП ДержавтотрансНДІпроект», канцелярія (оф. 404), пр-т Перемоги, 57, м. Київ, 03113 або подаєте особисто за тією ж адресою на першому поверсі.

3. Оплата

Ви отримаєте рахунок на оплату 2684 грн (сума станом на січень 2023 року) на електрону адресу протягом 3-х робочих днів після надходження документів. Рахунок необхідно оплатити протягом 8-ми днів. З часу оплати термін виготовлення займає від 10 до 20 днів.

Терміни

Карта водія видається терміном 5 років. Після закінчення цього терміну необхідно повторити процедуру та отримати картку повторно. Аналогічно для випадків втрати, якщо картку викрали, карту пошкоджено або якщо змінилися дані, внесені в картку.

Як отримати картку швидше?

Виготовлення картки займає зазвичай від 10 днів з моменту отримання оплати, і щоб максимально швидко отримати чіп карту, необхідно в найкоротші терміни підготувати документи, заповнити форму без помилок та оплатити послуги.

Є багато юридичних компаній, які надають підтримку бізнесу, займаються оформленням та легалізацією перевезень. Такі компанії завдяки великому досвіду роботи з державними органами можуть заощадити час і зменшити ризик відмови або затримки у виготовленні. Зазвичай послуга оформлення чіп карти під ключ коштує $20.

Якщо ви не хочете самостійно займатися паперовою тяганиною, зверніться до перевіреної компанії з великою кількістю відгуків — збережете час і нерви.

taho.org.ua

Каталог компаній побудовано з використанням інформації з відкритого реєстру Укртрансбезпеки.

© 2024, Права захищені

Каталог компаній побудовано з використанням інформації відкритого реєстру Укртрансбезпеки.