Як отримати ліцензію водія міжнародника?

Як оформити ліцензію особисто офлайн?

 1. Зверніться до Державної служби України з безпеки на транспорті.

 2. Заповніть заяву на отримання ліцензії за формою. Зверніть увагу! Якщо ви не маєте номера картки платника податків через релігійні переконання, додайте копію паспорта з відміткою про це.

 3. До заяви додайте документи:

  • відомості про матеріально-технічну базу, яка забезпечує технологічні операції, або договори із суб’єктами господарювання за формою та завірені заявником копії цих договорів

  • відомості про транспортні засоби за формою та завірені заявником копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів і тимчасових реєстраційних талонів, якщо передбачено їх оформлення

  • відомості про спеціальне обладнання транспортних засобів, які використовуються для перевезень пасажирів на таксі за формою, для внутрішніх перевезень — відомості про спеціальні умови для використання транспортного засобу.

 4. Оплатіть послугу за оформлення ліцензії.

 5. Отримайте ліцензію та протягом вказаного терміну проходьте періодичне оновлення інформації в Державній службі України з безпеки на транспорті.

Популярні питання

 1. Як отримати ліцензію водія міжнародника в Україні? Щоб отримати ліцензію водія міжнародника в Україні, необхідно звернутися до Державної служби України з безпеки на транспорті. Необхідно заповнити заяву та додати документи, які підтверджують наявність матеріально-технічної бази, транспортного засобу та кваліфікацію персоналу. Після розгляду заяви Вам буде надано рішення та наказ на оплату послуги. Ліцензія буде внесена в реєстр після оплати.

 2. Документи для отримання ліцензії міжнародного водія? Для отримання ліцензії міжнародного водія вам необхідно надати наступні документи:

  • Паспорт громадянина України та копія його сторінки з фотографією

  • Документ, що посвідчує освіту та кваліфікацію водія, такий як диплом водія класу "D"

  • Медична довідка, що підтверджує вашу психофізичну придатність до водіння

  • Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу

  • Платіжне доручення на оплату ліцензії.

 3. Вимоги для отримання ліцензії міжнародного водія? Щоб отримати ліцензію міжнародного водія в Україні, вам необхідно бути повнолітнім, мати водійські права та медичну сертифікацію. Також вам потрібно пройти курси навчання та сертифікацію, а також здати документи, які підтверджують вашу матеріально-технічну базу та транспортний засіб.

 4. Як пройти курси на міжнародну ліцензію водія? Щоб пройти курси на міжнародну ліцензію водія, вам необхідно знайти школу водіння, яка надає такі курси. Ви можете знайти такі школи в Інтернеті, запросивши в Google або іншому пошуковому двигуні. Після того, як ви знайдете потрібну школу, вам необхідно заповнити заявку на курси та здати необхідні документи. Після проходження курсів і сертифікації, ви отримаєте міжнародну ліцензію водія, яка дозволить вам водити на міжнародних дорогах.

 5. Як підготуватися до сертифікації на міжнародну ліцензію водія? Для підготовки до сертифікації на міжнародну ліцензію водія слід виконати наступні кроки: Знайти школу водіння, яка надає курси на міжнародну ліцензію водія. Відвідати курси та пройти їх з високою оцінкою. Курси можуть включати лекції, практичні заняття та іспити. Підготуватися до сертифікації на міжнародну ліцензію водія, вивчаючи матеріал з курсів та практикуючи водіння на дорозі. Скласти іспит з міжнародної дорожні дозволи та отримати сертифікат про його складання. Підтримуйте свій досвід водіння та зберігайте документацію своєї міжнародної ліцензії водія в актуальному стані, щоб мати можливість відновити її при необхідності. І не забувайте періодично перевіряти свою медичну достовірність, а також перевіряти своє страхування водія та страхування транспортного засобу для міжнародного водіння.

 6. Складність отримання ліцензії міжнародного водія? Отримання міжнародної ліцензії водія може бути складним за кількома причинами: необхідність пройти курси навчання та сертифікацію, надати матеріально-технічну базу та транспортний засіб, вимоги до медичної достовірності, правові обмеження.

 7. Як додати міжнародну категорію до ліцензії водія?

 8. Скільки коштує ліцензія міжнародного водія? Вартість ліцензії міжнародного водія складає 2684 грн з 1 грудня.

 9. Як здобути досвід водіння для отримання ліцензії міжнародного водія? 3 роки досвіду обов'язкові для небезпечних вантажів. Окрім, як відпрацювати визначений термін на внутрішніх перевезеннях, можливо працювати під ліцензією компанії-перевізника.

 10. Як перевірити дійсність ліцензії? Ліцензію можна перевірити в електронному кабінеті перевізника за номером авто або за даними компанії.

taho.org.ua

Каталог компаній побудовано з використанням інформації з відкритого реєстру Укртрансбезпеки.

© 2024, Права захищені

Каталог компаній побудовано з використанням інформації відкритого реєстру Укртрансбезпеки.